Kineziologie

One Brain

Práce s lidmi mě už léta velmi baví. Pomáhat lidem vnímat svůj život v širších souvislostech se už tak nějak stalo součástí toho mého. Není to práce, je to poslání. Při své práci používám propojení všech technik, které jsem vystudovala.

Kineziologie odstraňuje bariéry a bloky, které jsme v minulosti získali a pomáhá nám nalézt rovnováhu a převzít tak znovu odpovědnost nad tím, jak se chceme doopravdy cítit a co chceme žít.  S její pomocí se odstraňují energetické bloky vzniklé působením stresů. Ve stresových situacích dochází totiž v našem těle k negativní reakci. Tuto reakci si náš mozek zapamatuje a příště, až se v podobné situaci znova ocitneme, prostě ji použije. A tím se vytváří program.  Časem si tak můžeme uložit mnoho negativních programů, které následně ovlivní náš život. Výsledkem pak mohou být různé typy fyzických či duševních problémů, nepohoda a pocit, že chodíme pořád tak nějak dokola a svůj život nemáme ve svých rukou.

Já sama jsem byla od dětství astmatik a alergik a až metoda kineziologie mi pomohla tento můj probém pochopit a vyřešit. 

Věřím, že tyhle postupy mohou pomoci i vám. Těším se na setkání s vámi.

Erika Župová

 

 

Cena konzultace

1 hodina
1000 Kč

kontakt: +420 732152 847

 

Mé vzdělání a zkušenosti

  • Koučink jako umění
  • Zlepšení zraku přirozenou cestou
  • Předškolní pedagogika, Montessori pedagogika 3-14 let, dětská jóga
  • One brain & kineziologie
  • Vzdělávací cyklus "Poznej svůj cíl" u Zdeňky Jordánové (ještě probíhá)
  • Asertivní komunikace, Vedení a motivace týmu, efektivní obchodní komunikace
  • Muzikoterapie, konstelace, tantra, terapie tmou, aromaterapie, arteterapie, jóga

Kde je vůle, tam je cesta...

Jsem přesvědčena o tom, že každý z nás má schopnost najít v sobě sílu k uzdravení. Často to vyžaduje velkou změnu v životních návycích, pevnou vůli a disciplínu. Je to však jediná cesta, jak přebrat skutečnou odpovědnost nad tím, jak žijeme a v jakém fyzickém a psychickém stavu svůj život prožijeme.

Kdo mi pomáhá

Při mé práci mi hodně pomáhá můj manžel Peter a syn Marcel. Oba jsou mi velmí nápomocní a jsou zdrojem inspirace a mnoha nápadů.